Samsung Galaxy A20e 32GB Dual SIM Blue

Samsung Galaxy A20e 32GB

Samsung Galaxy A20e 32GB Dual SIM Blue został przez producenta przede wszystkim wyposażony w wyświetlacz Infinity Display. Warto wiedzieć, że zajmuje on praktycznie cały przód smartfona dzięki małym ramkom. Trzeba także mieć świadomość, że za wydajność w trakcie gier będzie odpowiadał 8-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,8 GHz. Czym jeszcze charakteryzuje się ten produkt?

Bardzo wysokiej jakości zdjęcia

Samsung Galaxy A10 32GB Dual SIM Black ceniony jest za bardzo wysokiej jakości główny aparat o matrycy 13 Mpix, a także przedni o rozdzielczości 5 Mpix. Warto wiedzieć, że smartfon jest w stanie wykonać selfie praktycznie w każdych warunkach.

Samsung Galaxy A20e 32GB

Wyświetlacz Infinity

Kolejnym atutem urządzenie będzie ekran Infinity, który cechuje się nie tylko bardzo dobrym kontrastem, ale również świetnie odzwierciedloną czernią czy nasyconymi barwami. Trzeba pamiętać, że to wszystko na wyświetlaczu wielkości 6,2 cala. Należy również koniecznie podkreślić, że ekran wydaje się użytkownikom jeszcze większy przez niewielkie wcięcie na górze.

Specyfikacja

Na zakończenie parametr, który budzi najwięcej kontrowersji – czas pracy na baterii. Nie da się ukryć, że większość smartfonów będziemy musieli (w zależności od intensywności użytkowania) ładować codziennie lub co drugi dzień. Jeżeli bardzo zależy nam na dłuższym czasie pracy, poszukajmy modeli z wysoką pojemnością baterii i ekranami o rozsądnej, ale nie najwyższej rozdzielczości (im wyższa, tym bardziej obciążone będą podzespoły i większe zużycie energii)

Warto poczytać opinie innych użytkowników – w realnym świecie czas pracy na jednym ładowaniu może znacząco odbiegać od deklaracji producenta.

Samsung Galaxy A10 jest wyposażony w wyświetlacz Infinity Display, który dzięki minimalnym ramkom zajmuje praktycznie cały przód smartfona. Za wydajność podczas gier odpowiada 8-rdzeniowy procesor o taktowaniu 1,8 GHz

Bardzo dobre zdjęcia

Smartfon ba bardo dobry główny aparat o matrycy 13 Mpix oraz przedni o rozdzielczości 5 Mpix, który zrobi bardzo dobre selfie w każdych warunkach.

Wyświetlacz Infinity

Ekran Infinity charakteryzuje się bardzo dobrym kontrastem, idealnie odzwierciedloną czernią oraz żywymi i nasyconymi barwami. To wszystko na wyświetlaczu o rozmiarze aż 6,2 cala. Ekran wydaje się jeszcze większy dzięki niewielkiemu wcięciu na górze w kształcie kropli z aparatem.