Jakie zalety ma dron Xiaomi FIMI X8 SE?

xiaomi fimi x8 se

Marka Xiaomi od lat stara się produkować sprzęt elektroniczny (i nie tylko) najwyżej jakości. Obrała sobie również za cel przebicie się jak najgłębiej do świadomości konsumentów. Co prawda większość z nas kojarzy Xiaomi z produkcji tylko i wyłącznie smartfonów, jednak pozostałe produkty chińskiej marki nie odbiegają od dobrej jakości telefonów. Można je wymienić masowo: odkurzacze, odświeżacze powietrza oraz drony. Właśnie, drony. Dziś jest to sprzęt, bez którego nie można sobie wyobrazić produkcji filmowych. Jak to na rynku, istnieją drony lepszej oraz gorszej jakości, ale pojawia się pytanie, jak na tle pozostałych dronów wypadają te marki Xiaomi? Zapraszamy do artykułu.

Wysoka jakość

Wspomnieliśmy we wstępie, że drony dzielą się na lepsze i gorsze, natomiast gdybyśmy mieli postawić drona Xiaomi FIMI X8 SE po którejś ze stron, to z pewnością byśmy powiedzieli, że jest to lepszy produkt. Nie dość, że jest to bardzo stabilny dron zbudowany z solidnej konstrukcji, to przede wszystkim został wyposażony w wysokiej jakości technologię, dzięki czemu można kręcić filmy w wysokiej rozdzielczości 4K. Ponadto dron posiada zaawansowane oprogramowanie, które umożliwia swobodne sterowanie dronem. Sama kontrola lotu jest na bardzo wysokim poziomie i pozwala na zapisywanie wyjątkowych obrazów, a w połączeniu z dobrą baterią umożliwiającą na latanie przez 33 minuty dron Xiaomi FIMI x8 SE wypada bardzo dobrze na tle urządzeń w podobnej półce cenowej.

xiaomi fimi x8 se

Swobodne kręcenie materiałów wideo

Jeżeli prowadzisz kanał na YouTube bądź tworzysz wysokiej jakości materiały wideo albo przynajmniej masz to w planie, to na pewno dron Xiaomi FIMI X8 SE daje ogromne możliwości do nakręcania takich materiałów, które będą w pełni wykorzystywać w pełni piękno krajobrazów. Dzięki 3-osiowemu mechanicznemu gimbalowi jest możliwa produkcja filmów pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych jak wiatr i dron zachowuje stabilizację. FIMI X8 SE jest wyposażona w precyzyjny system ustalania pozycji oraz precyzyjnego lądowania, co zwiększa bezpieczeństwo korzystania z niego. Jest to produkt, który zdecydowanie sprawdzi się dla amatorów, jak i profesjonalistów produkcji wideo.